Aller au contenu

GB WhatsApp V9.95 Son Sürüm İndir (FouadMods tarafından): Sınırsız Bir Defaya Mahsus Medya Görüntüleme – Jan. 2024 [TR]

WhatsApp GB

WhatsApp GB

Son Güncelleme: 1 Gün önce | Boyut: 69 MB | Resmi Web Sitesi: telechargerwhatsgb.com

2024 Mutlu Yılı! Yılbaşı vesilesiyle, Fouad Mods yeni GB WhatsApp V9.95‘i başlatarak 2024 yılına mükemmel bir başlangıç yapmanıza yardımcı oldu! GB WhatsApp V9.95’te, Fouad Mods tarafından getirilen yepyeni değişiklikleri bulabilirsiniz. GB WhatsApp V9.95’i kullandığınızda, gizliliğiniz güçlendirildi ve diğer kişiler mavi çift onay gizli olarak kodunuzu artık görmeyecekler. Ancak aynı zamanda, kişileriniz tarafından gönderilen bir defaya mahsus görüntülenen medyayı sınırsız bir şekilde görebilirsiniz! Gizliliğinizi korurken diğer özellikler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun. Artı, gruplara tekrar profil resmi ekleyebilirsiniz – büyük bir yenilik, değil mi? İşte sizin için kapsamlı GB WhatsApp V9.95 güncelleme bilgileri:

GB WhatsApp Indir 9-95

GB WhatsApp V9.95’te neler yeni?

GB WhatsApp’ın en son güncellemesi şu değişiklikleri içeriyor:

 • Profil resimlerini gruplarda yeniden gösterme yeteneği eklendi.
 • Mavi tikleri gizleme kodu güncellendi.
 • Bir Defaya Mahsus Medya için sınırsız görüntüleme yeteneğine izin vermek için özellik iyileştirildi.
 • Gizlilik etkinleştirildiğinde mavi tiklerin rastgele görünme sorunu düzeltildi.
 • Bir Defaya Mahsus Medya’nın silinme sorunu çözüldü.
 • Özel indirmelerden « ses »i kaldırma ve ses notlarıyla çakışmalara neden olan genel hata düzeltmeleri dahil çeşitli değişiklikler yapıldı.

GB WhatsApp 2024’ün oldukça mükemmel bir başlangıç gördüğünü söylemek adil. Bu GB WhatsApp Güncellemesi, sadece kullanıcı deneyimini artırmak veya eski sürümde var olan bazı sorunları düzeltmek istemiyor, aynı zamanda özellikle kullanıcıların tazeliğini tatmin etmek ve kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini bir kez daha sağlamak için özel özellikler eklenmiştir. 2024 yılına başlarken, hayatınızda bazı değişiklikler yapmak için GB WhatsApp’ın en son sürümünü indirin!

İlgili Konular:

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

GB WhatsApp V9.95 (от FouadMods) скачать последнюю версию: Неограниченный просмотр медиафайлов один раз – январь 2024 года [RU]

WhatsApp GB

WhatsApp GB

Последнее Oбновление: 1 день назад | Размер: 69 MB | Официальный Cайт: telechargerwhatsgb.com

С новым 2024 годом! По случаю Нового года Fouad Mods запустил новый GB WhatsApp V9.95, чтобы помочь вам начать 2024 год идеально! В GB WhatsApp V9.95 вы найдете новые изменения, внесенные Fouad Mods. Когда вы используете GB WhatsApp V9.95, ваша конфиденциальность усилена, и другие контакты больше не увидят ваш код с скрытой синей двойной отметкой. Но в то же время вы можете просматривать неограниченные медиафайлы, отправленные вашими контактами, с одноразовым просмотром! Защитите свою конфиденциальность, имея больше возможностей по управлению другими функциями. Кроме того, вы снова можете добавлять изображения профиля в группы – большой прорыв, не так ли? Вот для вас подробная информация об обновлении GB WhatsApp V9.95:

GB WhatsApp Скачать 9-95

Что нового в GB WhatsApp V9.95?

 • Последнее обновление GB WhatsApp включает в себя следующие изменения:
  • Добавлена возможность снова показывать изображения профиля в группах.
  • Обновлен код для скрытия синих отметок.
  • Улучшена функция позволять неограниченные просмотры медиафайлов один раз.
  • Исправлена проблема появления синих отметок случайным образом при включенной конфиденциальности.
  • Устранена проблема удаленных медиафайлов один раз.
  • Внесены различные изменения, включая удаление « аудио » из пользовательских загрузок из-за конфликтов с голосовыми заметками и общими исправлениями ошибок.

Можно сказать, что GB WhatsApp 2024 года видит довольно идеальное начало. Это обновление GB WhatsApp не просто хочет улучшить пользовательский опыт или исправить некоторые проблемы, существовавшие в старой версии, но, что более важно, были добавлены эксклюзивные функции, чтобы удовлетворить свежесть пользователей и еще раз обеспечить конфиденциальность и безопасность пользователей. С началом 2024 года загрузите последнюю версию GB WhatsApp, чтобы внести некоторые изменения в свою жизнь!

Связанные темы:

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Télécharger WhatsApp GB